2017 yazının en güzel suç filmi: Logan Lucky (Şanslı Logan)

Son zamanlarda işleri yaver gitmeyen Logan kardeşler, Jimmy (Channing Tatum), Clyde (Adam Driver) ve Mellie (Riley Keough), köşeyi dönmenin kısa yolu olarak, Amerika’nın en önemli araba yarışlarından olan NASCAR’ın Charlotte’taki ayağından büyük bir vurgun yapmayı planlar. Bu amaçla hapis yatmakta olan ünlü soyguncu Joe Bang’i (Daniel Craig) kaçırmayı bile göze alırlar.

bütün bir yaz izlediğimiz kötü filmlerden sonra ilaç gibi gelen güzel bir yaz filmidir. yine ağustos ayında vizyona giren the hitman’s bodyguard filmi ve bu film yaz aylarının son günlerinde vizyona girerek biz sinema izleyicilerinin yüzünü güldürdü.

filme çikolatalı puding emojisi* atmadan önce bence kesinlikle ağustos ayında bu filmle beraber vizyondaki diğer filmleri de gözden geçirmek gerek. bilmeyenler ve yıllar sonra hatırlamak için buraya not düşelim:

(bkz: the hitman’s bodyguard)
(bkz: the dark tower) – http://bit.ly/fan-TheDarkTower
(bkz: megan leavey)
(bkz: war for the planet of the apes)
(bkz: valerian)
(bkz: annabelle: creation)

şimdi bütün bu filmler içinde değerlendirirsek bu filmi en eğlenceli ve temposu ideal film logan lucky oldu. bu yüzden de filmi gömmeye gerek yok. hikaye klişeydi ama filmin içerisindeki ve filmin adına bile hakim olan ironi duygusu filmi eğlenceli kıldı. filmin festivallerde, rekorlar kırsın diye yapıldığını sanmıyorum, güzel bir gişe filmiydi.

sinemaya gitmeyi seviyorsanız veya yapacak işini yoksa serin serin sinemada bu filmi izleyebilirsiniz, kesinlikle harcadığınız zamana değecektir. tut ki sinemada izlemediniz, dvd’si vs. çıkınca ne izlesem diye düşündüğünüz bir vakit açın bu filmi izleyin. pişman olmayacaksınız.

iyi seyirler sevgili okurlar ve izleyiciler.

— spoiler —

filmin içerisindeki hapishane isyanı sırasında mahkumların game of thrones talebinin olduğu sahnede kahkalarla güldüm. adamların hapishanedeki tek derdi, hapishane kütüphanesinde game of thrones kitaplarının olmayışı…*
— spoiler —

Sinema, film, dizi yorum, inceleme ve değerlendirmeleri yapıyor ve bunları sizlerle paylaşıyoruz. Filmin adı ne? kanalına abone olup içeriklerimizi takip edebilirsiniz.

— Sosyal Medya’da “Filmin adı ne?” —
Web Site : https://filminadine.com
Instagram : https://www.instagram.com/filminadinecom
Facebook : https://www.facebook.com/filminadinecom
Twitter : https://www.twitter.com/filminadinecom

You may also like

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir